Premiéra Moto Guzzi V9 Bobber Sport na Open House 2018

Filip Tichý, foto: TZ Moto Guzzi 9.9.2018

fotka

Každoroční sraz příznivců Moto Guzzi v areálu historického výrobního závodu Moto Guzzi ve městě Mandello del Lario o víkendu představil přírůstek v modelové řadě V9. V9 Bobber je sportovním motocyklem kategorie custom, který vytvořil nový segment motocyklů „bobber“ se středně velkým motorem.

V9 Bobber je motocykl s minimalistickými tvary a nezaměnitelným vzhledem, který umocňují četné zcela černé detaily a nadměrně velké pneumatiky. Podobné pneumatiky používali na svých „strojích“ také jezdci po druhé světové válce, kteří v USA stáli u zrodu fenoménu „bobber“, motocyklů, s nimiž závodili na rychlých nezpevněných závodních okruzích. A právě tento autentický „závodní“ původ byl inspirací pro novou speciální řadu Moto Guzzi V9 Bobber Sport s velmi dynamickým vzhledem a mimořádně sportovním charakterem.

Nový model V9 Bobber Sport vyniká nízkým jednomístným sedlem, které v kombinaci s nízkými řídítky ve specifickém stylu a níž umístěnými stupačkami umocňuje nízkou, sportovní polohu jezdce. Optimální nastavení podvozku přinášejí variabilními hydraulické tlumiče Öhlins s nastavitelným předpětím pružiny.

Palivová nádrž s novou oranžovou barvou je zdobena logem orla Moto Guzzi. Tmavými odstíny se vyznačují rovněž další díly, jako jsou chladicí žebra motoru, hliníkové víčko palivové nádrže, rámeček světlometu a grafické řešení panelu přístrojů. Další specifické detaily na přídi dodávají novému modelu Moto Guzzi V9 Bobber Sport ještě ostřejší a svalnatější vzhled: přední blatník byl zkrácen, zatímco níž umístěný světlomet je zasazen do horního dílu kapotáže z černého hliníku.

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.