Vandráci Vagamundos přednášky a Sí, Vole!

Filip Tichý 27.11.2018

fotka

Večer s Vandráky není „jen“ cestovatelská přednáška, ale také skvěle připravené a odehrané divadelní představení. Můžu potvrdit, že se nebudete nudit ani vteřinu a na konci večera půjdete domů s jediným cílem – vyrazit na pořádnou dlouhou výpravu do divočiny na motorce.

Možná jste na podzim sledovali seriál motocestovatelů s Pavlem Liškou, Honzou Révaiem a Hynkem Bernardem, kteří na BMW, Hondě a KTM projeli za 2,5 měsíce střední Ameriku (viz video-upoutávka na konci článku). Ale i pokud jste si ho zatím nechali utéct, na jejich přednášce se rozhodně pobavíte a zároveň i trochu naučíte. Pavel s Honzou totiž v krásně sehraném a pečlivě připraveném dialogu na střídačku vyprávějí o praktických stránkách cestování.

Tahle trojka vyrazila do světa na vlastní pěst, s osekaným rozpočtem, bez štábů a doprovodných vozidel, hotelů a mezinárodní kuchyně jen s tím, co jejich motorky uvezou. Místo popisu navštívených památek vyprávějí o převozu motorek, hledání noclehů a stavění stanů, o věcech co se povedly i těch druhých nepovedených, o zážitcích s ponorkovou nemocí i neplánovaných výletech… Víc neprozradím, ať vám nepokazím překvapení, mrkněte na plán přednášek: vandraci.com/cs/kde-se-potkame/.

Mimochodem o víkendu Vandráci Vagamundos na cestovatelském festivalu Kolem světa pokřtili knížku "SÍ, VOLE" se zážitky z cest. Patronem knížky je Dr. Miloslav Stingl, český cestovatel, etnograf a spisovatel, který osobně poznal řadu domorodých kultur a Vandráky také vyslal na návštěvu indiánského kmene Lakandonců.

VideoupoutávkaVidea

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.