Ducati vyhrála v Concorso d'Eleganza Villa d'Este s Hypermotardem

Filip Tichý, zdroj: TZ Ducati 29.5.2019

fotka

Prestižní kategorie konceptů: Nový design a prototypy od výrobců a nezávislých tvůrců na designové přehlídce Villa d'Este na březích jezera Como zvítězila krásná stavba Hypermotardu.

Autorem je italské Centro Stile Ducati, které ještě zvýraznilo agresivní designové rysy modelu Hypermotard 950. K tomu se přidalo několik technických úprav po vzoru MotoGP a odvážné lakování kol přetnutých červenou barvou.

„Jsme nadšení z úspěchu tohoto konceptu zařazeného do soutěže, který následuje jen pár týdnů po získání ocenění Red Dot Awards pro náš další model, Ducati Diavel 1260,” řekl k úspěchu Andrea Ferraresi, ředitel Centro Stile Ducati. „Koncepty našeho střediska Style slouží také k prezentaci nových prvků, v tomto případě hlavně designu, a vyhodnocení reakcí veřejnosti. Jsme příjemně překvapeni velkou vlnou nadšených reakcí na sociálních sítích. ”

Přehlídka Concorso d’Eleganza Villa d’Este, která se poprvé odehrála již v roce 1929, si klade za cíl oslavit krásu historických automobilů a motocyklů a v dnešní době je nejexkluzivnější mezinárodní soutěží s bohatou tradicí.Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.