iXS - Švýcarská kvalita i u nás

motodenik.cz 31.8.2011

fotka

Do obchodů a e-shopů se v posledních letech nahrnula řada více či méně známých a kvalitních značek. Některé zmizely dříve, některé později a některé tu budou opravdu dlouho. Mezi ty poslední patří švýcarská iXS, značka s velkou tradicí zaměřená na nejkvalitnější oblečení a výbavu pro motorkáře.

iXS je na trhu už více než 30 let a celou dobu své existence věnuje maximum prostředků vývoji nových technologií. V současné době je značka jedním z předních výrobců motocyklového oblečení a vybavení vůbec.

Nový importér iXS se do toho opravdu opřel a sklady se naplnily širokým sortimentem. My jsme navštívili vzorkovou prodejnu (sídlí v na Smíchově, poblíž nákupního centra na Andělu) a bylo se na co koukat. Výhodou iXS je široká nabídka od přileb, přes kožené a textilní motooblečení, rukavice, kombinézy, chrániče, až po civilní řadu a různé doplňky, jako jsou brašny, tankvaky, protektory a mnoho dalšího.

Vybere si tu opravdu každý a v dámské a dětské výbavě je to snad největší nabídka na trhu. Na své si přijdou i jezdci na skútrech nebo čtyřkolkách, pro které je připravena speciální řada.

iXS má v nabídce i hodně zajímavé kousky, jako je bunda s masážní vložkou, která vám za jízdy masíruje záda a zároveň výborně odvětrává. K dispozici jsou i bundy s reflexními prvky a barvami a to i v kombinaci se značkovou Goretexovou membránou, která za žádných okolností nepromokne, ale zároveň výborně větrá.

Do ruky se nám dostal i katalog značky, který je opravdu hodně obsáhlý a najdete tu mnoho zajímavého. Myslím, že se nenajde nikdo, kdo by si nevybral. Abychom si ověřili marketingová tvrzení o kvalitě a funkčnosti oblečení a vybavení, rozhodli jsme se několik věcí vyzkoušet na vlastní kůži a ještě během podzimu Vám přineseme podrobné informace o tom, jak výbava v náročném redakčním testu Motodeníku obstála.

Více o iXS a E-shop najdete na adrese www.ixs-sport.cz

 reklama

Videa

InstagramMotodenik.cz

© 2010-2017 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.