Soutěž o MX přilbu - VYHODNOCENÍ

motodenik.cz 2.1.2012

fotka

Značka Bimota letos změnila své dějiny a představila zcela nový směr - ostré závodní enduro. K tomu je tu nový dovozce Bimoty do ČR, který slibuje zajistit co nejlepší služby svým zákazníkům. Rádi bychom Vám představili nové modely Bimoty včetně ceny a na oplátku se dozvěděli, zda vás tato motorka zajímá.

Výherce

Výhercem motokrosové přilby KBC se stává Jiří Kepka. Vítězi gratulujeme a všem ostatním, kteří se zúčastnili soutěže děkujeme za cenné názory.

Soutěž

Protože víme, že nic není zadarmo, máme pro vás odměnu. Ze zaslaných odpovědí vylosujeme výherce přilby KBC. Jedná se o přilbu se skořepinou ze slitiny karbonu, kevlaru a sklolaminátu, ULTRA COMP. Má zapínání na D kroužky, vynikající ochranu obličeje a propracovaný systém větrání.

Bimota představila hned dvojici strojů. První pohání dvoutaktní třístovka, druhý pak čtyřtaktní 450, spadají tedy do třídy E3 a E2. O pohon se starají motory od bývalých techniků španělského GasGasu. Na Bimotách nenajdete jiné než ty nejlepší komponenty. Podvozek nese značku Öhlins vzadu a Marzocchi vepředu, brzdy dodalo Brembo. Rám je svařenec z ocelových trubek. Zajímavě tvarované jsou plasty, ty jsou naprosto minimalistické a působí velice elegantně. I polepy se Bimotě podařily, ale ty si většina jezdců stejně nechává vyrábět. No a teď to nejzajímavější: cena - ta se bude pohybovat okolo 11 000 EUR.

Chcete ji?

Pokud Vás nové Bimoty zaujaly, obětujte prosím pár minut času na vyplnění krátké ankety pro nového dovozce Bimoty.

Pravidla:

1. Pořadatelem soutěže je společnost MOTOMEDIA s.r.o. sídlem Kolbenova 616/34, Praha 9 19002, IČ: 24759601.
2. Soutěže se nesmí účastnit spolupracovníci společnosti Motomedia, ani jejich rodinní příslušníci.
3. Každý soutěžící smí odeslat pouze jednu odpověď.
4. S osobními údaji soutěžících bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
5. Jména výherců soutěže budou zveřejněna na portálu Motodeník.cz po slosování odpovědí.

Dotazník můžete vyplňovat do 31.12.2011

 reklama

Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.