Motocykl 2012 - pozvánka do Prahy

motodenik.cz 27.2.2012

fotka

I na pražském výstavišti v Holešovicích se jako každoročně sejdou vyznavači motorek. Výstava Motocykl letos pokračuje již 16. ročníkem a pro návštěvníky je připravena celá řada jednostopých lákadel.

Všechny praktické informace o cenách či otvírací době najdete pod tímto odkazem, v naší pozvánce se raději podíváme na hlavní hity a novinky této výstavy. Největším lákadlem bude bezesporu expozice značky Ducati a superbiku 1199 Panigale, jehož technologie i design zdobí tolik přívlastků "nej", že to snad ani nejde spočítat. Okruhový dvouválec s neuvěřitelným výkonem i hmotností, totální nabídkou elektronických funkcí i elektronicky stavitelným podvozkem udělal tlustou čáru za minulostí dvouválců a bude asi nejoslavovanějším strojem výstavy. Na stánku mu bude sekundovat přepychová verze cruiseru Diavel Cromo.

Hodně luxusní skvosty ale budou po celé střední hale. Skvostné italské superbiky bude zastupovat i značka MV Agusta, kousek vedle bude Husqvarna, Kawasaki a Suzuki. Právě Suzuki bude hodně sledovaným pojmem, protože návštěvníci Motocyklu 2012 mohou na vstupenku vyhrát Suzuki GSR750 - stačí odeslat SMS kód ze vstupenky!

Hned naproti budou cruisery Victory například s modely High-Ball a Cross Country Tour i čtyřkolky Polaris v čele s charismatickým side-by-side Polaris RZR 900 XP. Jednu ze čtyřkolek Polaris najdete také na našem stánku webů Motomedia spolu několika s dalšími zajímavými stroji.

Tím ale výčet jedinečných strojů zdaleka nekončí - i letos se na výstavě můžete pokochat českou chloubou FGR Midalu V6. Speciální motocykly pro omezenou skupinu nejnáročnějších zákazníků nabídne také expozice dovozce Meteorsport MR43 Se stroji značek Bimota, Breganze model SF750 či Blauer, které od letoška začíná dovážet i na náš trh.

V pravém křídle najdete mohutnou expozici čtyřkolek Journeyman v čele s prvním čínským dvouválcem Journeyman Gladiator X8. Dále zde můžete rovnou doplnit výbavu, výstava Motocykl je totiž pojata jako prodejní a najdete zde bohatou nabídku doplňků a oblečení.

Na výstavě přestaveb nemůže chybět základní kámen všech customů - značka Harley-Davidson! Nedávno představené novinky Sportster Seventy-Two a Softail Slim si tak můžete rovnou porovnat s přestavbami motocyklů.

A právě přestavbám je věnována celá levá hala se soutěžní výstavou Bohemian Custom Bike. Nápadité customy či úplně originální stavby doprovodí módní přehlídky, besedy, koncerty a fotografování modelek i účastnic soutěže Airbrush Art Festival, v rámci které se bude malovat nejen na stroje, ale i na ženská těla.

Hodně živo bude i na venkovní ploše před Průmyslovým palácem, kde budou diváky bavit kaskadéři - Marek Černý, Přemysl Vaněk, Lukáš Petráček, Jaroslav Janovský, Tomáš Vorel. Stuntridery nově doplní atraktivní podívaná na stěně smrti – retrospektivní disciplína provozovaná v prkenném kotli, pěkně postaru. Návštěvníci si budou také moci vyzkoušet jízdu na čtyřkolkách na jednoduchém polygonu a v neposlední řadě se předvede sympatický šoumen a sportovec Míra Lisý se svým projektem Bezpečně na motorce.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2023 motodenik.cz, AmbitionPro, s.r.o.