Motocykl Praha obrazem

Matěj Oliva, Foto: Jan Altner 9.3.2012

fotka

Dnes oficiálně začala výstava Motocykl na tradičním místě v pražských Holešovicích. Přes počáteční skepsi veřejnosti tu je k vidění mnoho zajímavého, ostatně posuďte sami z naší fotogalerie.

Hned za vchodem najdete stánek Ducati v čele s letošní novinkou 1199 Panigale, kterou poprvé uvidíte v ČR.

Na stejné stánku také můžete obdivovat italské skvosty MV-Agusta.

Hned vedle nich je stánek Husqvarny i s letošní novinkou Nuda 900.

Hned vpravo sídlí stánek společnosti Motomedia s portály Motodeník, Skútrmánia a Quadweb.cz. Na našem stánku najdete Polaris RZR S 800, BMW C1, KTM EXC 250 teamu Region Racing a Ducati 999 v závodní úpravě.

Příznívce japonských značek potěší stánky Suzuki a Kawasaki. Na obou stáncích najdete letošní novinky, nechybí Versys 1000, ani Suzuki V-strom. Suzuki navíc můžete vyhrát v soutěži na výstavě, konkrétně model GSR 750.

Luxusní stroje najdete v zadní části hlavní haly, zde je stánek s americkými cruisery Victory a stánek obchodu MR43, ten je plný skvostů, jako jsou stroje Bimota, nebo café racer Breganze. Hned vedle pak můžete koupit něco oblečení Revit a dalšího vybavení. K tomu jsou tu také americké čtyřkolky Polaris.

Čtyřkolky

Pravé křídlo patří především čtyřkolkám. Vévodí mu stánek Journeymanu se žhavou novinkou – dvouválcem X8 ve všech možných barvách a provedeních.

Hned za Journeymanem je stánek Dortonu plný japonských strojů Yamaha, Suzuki a Kawasaki, i zde najdete příslušenství a oko potěší taneční vystoupení.

Závodní stroje představil stánek Galaxybike, vidět tu můžete speciál Lukáše Studeného a loňský závodní Renegade Pepy Horta.

Přestavby

Levé křídlo patří tradičně výstavě Bohemia Custom a tradičně to stojí za to, uvidíte tu dvoutaktní V4, H-D na mnoho způsobů i stavby kategorie tuzemák. Můžete se podívat na tetování i další zajímavosti související s motorkami.

Doprovodný program

Včerejšek bohužel venkovnímu programu moc nepřál, ale dnes to vypadá podstatně lépe. Uvidíte kamion plný motocyklů Harley Davidson. Kamiony a stroje teamu KM-racing. Vyzkoušet si můžete jízdu na čtyřkolce na překážkové dráze.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2023 motodenik.cz, AmbitionPro, s.r.o.