Harleye pomáhaly postiženým

TZ Outdoors Riders 7.4.2012

fotka

Motorkáři na Praze 6 vozili děti s autismem na pražské Ladronce v sobotu 31.3.2012. Děti obdivovaly krásu motocyklů Harley Davidson a rády se svezly i v sajdkáře ...

Akce se konala k příležitosti Světového dne porozumění autismu na Praze 6. I na této městské části žije mnoho rodin, které má doma dítě s autismem. Každé 110-té dítě se rodí s touto diagnózou a že děti mohou žít v rámci jejich možností plnohodnotný život se mohli přesvědčit návštěvníci parku Ladronka v sobotu 31.3.

V rámci připomenutí světového dne autismu na Ladronce proběhl celodenní program pro děti z organizace APLA Praha, která je hlavním poskytovatelem služeb pro lidi s autismem v ČR. Dopoledne děti využily možnosti si zajezdit na kolečkových bruslích, pouštěly draky, následovalo občerstvení v restauraci Ladronka. Odpolední program zahrnoval svezení na motorkách Harley Davidson a v sajdkáře za pomoci členů a příznivců občanského sdružení Outdoors Riders (vozili Kony a Radek, pomáhaly Bára a Síma) a děti se svezly na skluzavkách na hřišti Královka.

V rámci oslav Mezinárodního dne porozumění autismu také 2.4. 2012 mnoho oken zářilo modře (happening Light it up blue) a odstartovala mediální kampaň v České televizi. Motorkáři připravují pro děti s autismem benefici, která se pojede dne 9.9.2012 na Strahově pod záštitou Olivera Shokouh, zakladatele Love Ride a starostky městské části Prahy 6 a primátora hl.m.Prahy.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.