BMW Motorrad Days 2016 na prodloužený víkend do Ga-Pa

Filip Tichý, foto: Jan Altner 23.6.2016

fotka

Kam na prodloužený červencový víkend? Pokud fandíte motocyklům BMW, pak je volba jasná - Garmisch-Paterkirchen bude opět hostit obrovský sraz majitelů a příznivců bavorských strojů.

Video

Pod majestátní Zugspitze se opět rozjede čtyřdenní show, kde hlavní roli hraje přes 30 000 motorkářů. Bude tu k vidění i ozkoušení kompletní modelová řada motocyklů BMW a spousta dalších jednostopých lákadel. Podívejte se na reportáž a videa z předchozích ročníků pod tímto odkazem. Letos bude poprvé chybět kouzelník Chris Pfeiffer, ale bude zajímavé sledovat jeho nástupce za něj který snad umí překonávat fyzikální zákony. A potkáte zde známé tváře ze stupňů vítězů WSBK i dalších závodů.

Kdo už zde někdy by, určitě si vzpomene na úžasnou hudební show, kterou umí v obrovském stanu pro několik tisíc lidí předvést mnichovská partička Gerry&Gary či seskupení Dreirad a Zündstoff. Kdo si radši dá pivo venku, pro toho je připravena druhá stage s velkým táborákem. Luxusní zážitky jsou připravené pro příznivce café-racerů a dragsterů v Boxer Sprintu.

Šance projít si dlouhé řady vystavovatelských stanů, vyzkoušet nové stroje či absolvovat jízdy v Enduro Parku stojí za to! A perfektní silnice a Alpy jsou také lákavým argumentem, proč si po cestě na výlet zajet aspoň na den právě na BMW Motorrad Days.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.