Lauren Vickers - Nejslavnější MotoGP Paddock Girl

Filip Tichý 5.1.2011

fotka

Řada krásek v těsných oblečcích, které se promenují v paddocku seriálu MotoGP, patří mezi známá jména světa módy a občas i erotické fotografie. Asi nejslavnější z nich je Lauren Vickers...

Ve své profesionální kariéře to tahle kočka dotáhla třeba k ocenění Playmate of the Year udělovaného časopisem Playboy. V tomto „pánském“ časopise se také letošní zimu objevila na obálce a uvnitř na hodně dráždivých 10 stránkách obsahu. Kromě modelky jde také současně o slečnu jednoho ze závodnických es - Randy de Punieta. Lauren proto v paddocku logicky prezentuje barvy jeho týmu LCR Honda Team. Randyho srdce si získala letos v létě, když mu pomáhala s rekonvalescencí po zlomenině nohy.

Podívejte se na video na konci článku - s překvapením zjistíte, že tahle 24letá bruneta původem z Sydney nejen prezentuje závodní týmy, ale sama také jezdí na své Yamaze R6. Týmu LCR Honda Team pak pomáhá i se sháněním sponzorů a produkcí, jinak se ale snaží veškerý zbývající čas věnovat dokončení vysoké školy.

A úplně nakonec ještě malá fotogalerie z focení v Misanu, kde vznikla tato kolekce zachycující kromě Lauren Vickers ještě další dvě krásky s povědomě znějícími jmény - Julia Liptáková a Gabriela Kořínková za tým Interwetten Honda.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2023 motodenik.cz, AmbitionPro, s.r.o.