Motorkářská benefice pro autistické děti 9.9.

Radek Kriegler. Outdoor Riders 29.8.2012

fotka

Zveme vás na motorkářskou benefici ve prospěch dětí s poruchou autistického spektra 9.9.2012 na Strahově. Zúčastní se i Oliver Skohouh - zakladatele Love Ride Foundation

Již před 29 lety Oliver Shokouh majitel dealerství Harley Davidson Glendale L.A. USA s přáteli pořádal motorkářskou benefici Love Ride pro svalové dystrofiky a jeho Love Ride Foundation ji každoročně organizuje i nadále. V letošním roce přijíždí podpořit svou osobní účastí také moto benefici ve prospěch potřebných, kterou připravujeme na pražském Strahově dne 9.9.2012 v ulici Zátopkova mezi strahovskými stadiony od 9.00 do 17.00 hod. .

Program nedělní benefice na pražském Strahově (Zátopkova ulice, Praha 6) nabídne koncerty rockových skupin K2, Steve Charles, Gate Crasher a dalších, autogramiádu slavných osobností (Oliver Shokouh, Martin Stránský...), svezení na motocyklech a v sajdkárách, v Caterhamu, benefiční jízdu, paintball a další atrakce pro motorkáře i veřejnost. Vstupné 110 Kč je vybíráno do pokladniček APLA Praha.

APLA Praha poskytuje nejkomplexnější služby pro děti s poruchou autistického spektra v České republice. O rodiny s předškolními dětmi se stará tým pracovníků rané péče. Speciální pedagogové sestavují pro děti , žáky a studenty individuální vzdělávací programy, spolupodílí se poradensky na zařazování dětí do předškolních a školních zařízení, poskytují školám a školkám odborné poradenství.

Přijďte i Vy svojí účastí podpořit děti s poruchou autistického spektra. Děkujeme. www.mcoutdoors.cz.

Radek Kriegler

předseda sdružení

OUTDOORS RIDERSVidea

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.