Sloupek #1: Gulyás

Petr Vala 12.3.2009

fotka

Vážně i nevážně nejen o motorkách.

Tak vás pěkně vítám u prvního dílu pravidelně nepravidelného povídání.

Včera jsem potkal jednu příjemnou maďarskou slečnu. Dostali jsme se až k jazykovým záležistostem (ve vší počestnosti) a máme několik společných slov - například guláš. Něco o tomto klasickém pokrmu si můžete přečíst třeba tady. Myslím, že tohle slovo hezky vystihuje následující řádky, které bych tedy chtěl věnovat Maďarsku.


Tak nám začala výstava Motocykl 2009. Tento rok naposled. V Holešovicích. A kde že bude příště? Někdo tipoval Letňany, někdo se modlil za Brno. Ti první by si měli podat Sportku a ti druzí pravidelně chodit do kostela. Výstavu bude nově pořádat BVV, ročník 2010 bude v Letňanech a v roce 2011 se na holky pojedeme podívat do Brna. Brno to je zlatá loď, za holkama z Brna choď. Nebo tak nějak.
A co můžeme vidět na tom právě probíhajícím ročníku? To vám řeknu později, na čumendu jdu až v neděli. A proč? Protože v pracovním týdnu vydělávám na živobytí a zítra valím na Šumavské bahno.

< Tak tady je obrázek samolepky Motoreport.cz. Pokud ji nevidíte, stavte se na stánku Touratechu na výstavě Motocykl. Můžete si ji vyzvednout v bílém i černém provedení. >

Když vykouknu z okna ven, tak jsem vlastně rád, že tady v suchu klepu do klávesnice. Rosničky jsou sice optimisticky naladěny, ale radši si přibalte nepromoky. Pokud se vám nechce nakupovat v prověřených pracovních potřebách, tak vězte, že oblíbený motoshop pro seniory připravil pro nadcházející sezónu oblíbenou akci, kde si fest moto nepromoky můžete koupit.

Tak mě napadá, máte rádi soutěže? Tak bych mohl nějakou vyhlásit. Tak třeba kdo uhodne, co z toho co napíšu není pravda, tak dáme po kalíšku. Podle svého výběru. Tedy vybírám něco starého, nejstaršího. Výplata na místě konání Šumavského bahna. No a doufám, že neuhodne nikdo. Kdyžtak si to ještě v závěru pojistím.:o)


Z mého literárního rozjímání mě vytrhnul telefonát. Prý ho nemám zmiňovat, tak zdravím Staňu na Moravu.

Hledáte inspiraci na nějakou exotickou dovolenou? Nebo snad expedici? Pokud tu nejlepší inspiraci nenajdete na jednom webu, tak by vás mohl nakopnout nějaký film z festivalu Jeden svět 2009. Nabídka je pestrá, takže hurá za kulturou!

No tak pro dnešek by to stačilo, no ne? Zítra nás určitě čeká náročný den. Hlavně večer. Kdo tedy jede na Šumavské bahno, ozvěte se a můžem dát po kalíšku. Poznáte mě snadno, budu ten dvoumetrovej manekýn s dlouhými havraními vlasy. Tak ahoj na místě!:o)

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.