Vítejte na Motoreportu

Matej Oliva 2.1.2009

fotka

Dnes, tedy 2.1.2009 byl spuštěn nový server o cestování v jedné stopě a nejen o něm.

Především omluvte omezenou funkčnost webu. Některé věci lze ladit až za běhu. Zároveň máte možnost Nám hned v úvodu napsat své názory. Dnem i nocí pracujeme na optimalizaci a zlepšení všech funkcí.

Co zde najdete?
Samozřejmostí jsou cestopisy. Budeme se snažit přinášet atraktivní příběhy z cest a samozřejmě zveřejňovat i Vaše články. Pokud tedy máte nějaký ten cestopis, neváhejte nám ho poslat, rádi ho zveřejníme.

Dále se na webu budou objevovat testy jak nových, tak i ojetých motocyklů. Zde je opět prostor pro Vás a pokud se chcete podělit o zkušenosti s Vaší motorkou, nebo ATV, máte možnost. Kromě testů motocyklů zde budou i testy oblečení a dalšího vybavení nezbytného pro cestování.

Rally Dakar
3.1. startuje v argentině nejslavnější dálková rally a my samozřejme budeme při tom. Přineseme Vám denně aktuální výsledky, fotky a rozhovory především s teamem Yamaha Europe, tedy s týmem za který startuje Martin Macek. Ani ostatní samozřejmě nepřijdou zkrátky.

Forum
Nezbytnou součástí webu je diskuze uživatelů na fóru. Je to prostor pro zkušenosti z cest, seznamování se s novými přáteli, řešení problémů, nebo prostě jen zábavu.

Informace a tipy na cesty
Postupně budeme přidávat informace o všech na motorce dostupných zemích. Při přípravě cesty zde najdete důležitá telefonní čísla, informace o počasí, dopravě, zdravotnictví a zajímavých místech, která stojí za to navštívit.

Své nápady, články a příspěvky můžete zasílat na mail info@motoreport.cz

Další články z rubriky:

   reklama

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.