Honda Fest 2014 - Tři dny v sedle

motodenik.cz 26.6.2014

fotka

…nebo spíš pět, přepravujete-li se do místa konání této příjemné akce i zpět po ose. Jejím centrem bylo letos ve dnech  12 – 14. 6. slovenské lázeňské městečko Dudince. Na 180 účastníků čekal pečlivě připravený itinerář na každý ze třech pobytových dní, v něm pak denní trasy mezi 200 a 400 km s vyznačenými zajímavostmi a případnými občerstvovacími zastávkami. Prohlédnout si mohli krásná místa západního a středního Slovenska a v případě třetí etapy i sousedního Maďarska

Po návratu na hotel na nás čekala možnost otestovat některé z aktuálních modelů Hondy, ať už se jednalo o cestovně sportovní VFR 800,  zábavnou CB 650 nebo třeba velkoobjemový šestiválcový stíhač F6C . Mnoho fanoušků si zde našel i překrásný retro bike CB 1100 či univerzál pro každý den NC 750 X. Po skončení testování mnozí využili možnost zchladit se v hotelovém bazénu, zasoutěžit si v jízdě zručnosti na Hondím zahradním traktůrku nebo probrat zážitky z uplynulého dne u sklenky čehosi chladivého pěnivého. A samozřejmě si projít parkoviště a prohlédnout motocykly, na nichž dorazili další fandové a přátelé značky. Pro kulturychtivé jedince pak byly připraveny večerní diskotéky nebo koncerty živé kapely (mrtvá by asi nehrála, mě napadá).

Podtrženo sečteno, tři dny pohodového ježdění v krásné krajině za příjemného počasí, a to vše na motocyklech pověstných svým zpracováním a kvalitou, takže ani přítomný servisní vůz neměl mnoho práce. Budeme se těšit, jakou destinaci pro nás Honda vybere na příští ročník.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2023 motodenik.cz, AmbitionPro, s.r.o.