Předváděcí den MV Agusta Milín

Jakub Špaček 30.6.2015

fotka

Je už tak trochu tradicí, že na italských skvostech se můžete svézt ve středočeském Milíně. Vznešená kola Ducati poznal milínský asfalt už na jaře, o uplynulém víkendu byly na řadě MV Agusty, které doprovázely vozy Mercedes.

MV Agusta není motorka, kteoru byste potkali na každém rohu, a podle toho také vypadalo její představení, na které se mohl přihlásit úplně každý a vyzkoušet si tyhle skvosty. K dispozici byla kompletní modelová řada včetně úplných novinek, jako je Dragster, Turismo Veloce nebo Stradale. Nechyběly samozřejmě ani superbiky F4 a oblíbený naháč Brutale.

Kdo zrovna nejezdil na motorce, mohl obdivovat nejnovější Mercedesy včetně AMG GT a samozřejmě se i svézt. Nechyběl ani doprovodný program, který měl na svědomí Pepa Sršeň. Ten ukázal, že na stuntriding není třeba mít stovky koní a po zadním a předním se dá jezdit i na KTM Duke 390. Faktem ovšem je, že si k tomu mohl vzít alespoň přilbu ;-).

I když počasí nebylo úplně italské, v Milíně si na své přišel opravdu každý a můžeme mluvit o velmi povedené akci. Recenze jednotlivých MV Agust Vám přineseme už brzy na stránkách Motodeníku!

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2023 motodenik.cz, AmbitionPro, s.r.o.