Matěj Smrž aktuálně

Jiří Mikšík 30.9.2013 zdroj: @nico schneider

fotka

Od úspěšné operace zraněné ruky našeho motocyklového závodníka Matěje Smrže už uplynulo více než 7 dní a všechno se zdá být v pořádku.

  

Ale dejme slovo raději závodníkovi z IDM: "Nejprve jsem předminulý víkend navštívil předposlední závod IDM (International German Championship), který se konal na mém oblíbeném Hockenheimringu. Nebyl to zrovna dobrý pocit, být součástí týmu a nezávodit, ale bral jsem to jako fakt. Po mém rozhodnutí ukončit sezónu už jsem se soustředil hlavně na pondělní operaci, tedy 23.9.

                                         

Ruku jsem si na doporučení mého šéfa nechal operovat v Německu ve speciální ortopedické klinice v Märkgröningenu. Všechno proběhlo podle plánu a podle doktorů operace dopadla dobře. Byl mi vyndán volně plovoucí úlomek kosti, zbroušená kost, abych mohl více ohýbat zápěstí (přidávat plyn) a vyřešen syndrom karpálního tunelu, způsoben starými úrazy... Omlouvám se za laické výrazy, ale odbornou lékařskou zprávu z Německa si nepřeložím a doktor také nejsem ;-)

Nyní čekám na sundání ortézy a vyndání stehů. Po té začnu s rehabilitací. Pevně věřím, že všechno bude fungovat a co nejdříve začnu s tréninkem na sezónu 2014."

Další články z rubriky:

   reklama

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.