Představení teamu Liberty Racing ve velkém stylu

Roman Kalkus, foto: Matěj Oliva 10.12.2010

fotka

Nový český tým LIBERTY RACING se představil v pražském Hard Rock Café a ukázal vše (realizační tým, jezdce i motocykly Ducati 1198), s čím bude bojovat o body v Mistrovství světa Superbiků.

Po krátké předehře smyčcového tria Inflagranti, nastal dlouho očekávaný okamžik. Pracovní náčiní obou jezdců bylo zahaleno do rudých plachet a celé podium zakrývala velká opona s motivem týmu. Za zvuku melodie z Hvězdných válek se opona zvedla a všem bylo jasné, kdo bude příští rok krotit italské bestie Ducati: Jakub Smrž a Sylvain Guintoli. Představení týmu se neslo ve velkém stylu a bujará atmosféra se protáhla až do časných ranních hodin. Nechybělo vůbec nic, co si lze k motorkám domyslet: jezdci, mechanici, rocková hudba, krásné tanečnice...zkrátka představení, jak má být.

Oba jezdci byli v dobré náladě, ochotně se podepisovali fanouškům, kterých přišlo opravdu hodně a podnik Hard Rock Café praskal ve švech. Sylvain Guintoli byl v obležení realizačního týmu, přesto nám nastínil plány na nadcházející sezónu: „Mám velice dobrý pocit z nového stroje, mým cílem je získat, co nejvíce bodů a také se, co nejčastěji objevovat na stupních vítězů.

Se superbikem Ducati nemám vůbec žádné zkušenosti, jel jsem Ducati pouze v roce 2008 v MotoGP, což je hodně velký rozdíl.“ Také druhý jezdec jihočech Jakub Smrž nám prozradil, co očekává od příští sezóny: „Doufám, že se mi povede o něco lépe, než letos. Rád bych zopakoval výsledky z roku 2009 a objevil se na bedně.“

Přejeme českém týmu s italskou krví LIBERTY RACING, co nejlepší vstup do sezóny 2011

a jezdcům, co nejvíce umístění na bodech, případně v první trojce.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.