Gas Gasy na bedně italské GP

motodenik.cz 17.5.2011

fotka

Velká cena Itálie se nesla ve znamení Gas Gasu. První místo Nambotina v Enduro 3 a druhá pozice Cervantese v Enduro 2 přinesla oběma jezdům posun na celkovou druhou pozici ve svých kategoriích.

Christophe Nambotin a Ivan Cervantes se úspěšně poprali s vedrem a náročnou tratí letošního italského mistrovství. Ve střední třídě Cervantes předvedl nádhernou souhru mezi jezdcem a modelem EC 250, jediným dvoutaktem, který oživuje třídu Enduro 2. „Celý závodní víkend byl hodně náročný a složitý. Mika Ahola je vždy hodně rychlý a nedělá žádné chyby, takže jení snadné se jej držet a předjet jej. Ale tento víkend nám to celkově vyšlo. je to letos moje první vítězství, ale jsem si jistý, že není poslední...." řekl k tomu Ivan Cervantes.

Nambotin předvedl hodně agresivní jízdu a na druhého jezdce nastřádal pořádný náskon více než dvanácti sekund. „Byl to bezesporu nádherný víkend. Jsem hrozně šťastný, že se nám podařilo zajet takový výsledek. Byl to hodně těžký závod a ukázali jsme, že na naši konkurenci stačíme. Vrátili jsme se na bednu! Cítím, že jsem se proti Portugalsku vylepšil, ale tohle předčilo naše očekávání. Všdechno nám fungovalo, a postupnými krůčky jsme se probojovali až na špici.“

Další články z rubriky:

   reklama

  Videa

  Instagram

   reklama

  Motodenik.cz

  © 2010-2017 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.