BSB - Brands Hatch: Návrat Kuby Smrže do sedla Ducati

Jiří Mikšík 17.10.2014 zdroj: @bsb.com

fotka

Po zranění a různých problémech se Kuba Smrž konečně znovu posadí na motocykl Ducati ve finálovém závodě BSB 2014, který se jede tento závodní víkend na okruhu Brands Hatch.

Jediný český jezdec v prestižním superbikovém šampionátu BSB Jakub Smrž se sice po vynechání čtyř závodních víkendů (Caldwell Park, Donington, Assen a Silverstone) kvůli zlomenině zápěstí při druhém volném tréninku na okruhu Caldwell Park vrátil na finále letošního šampionátu BSB opět do sedla Ducati, ale tak úplně jednoduché to zase nebylo, neboť:

Tým Millsport Ducati se po Kubově zranění rozhodl předčasně ukončit sezonu. Naštěstí se Steve Moore, který letos v Millsportu pracoval s Kubou jako závodní inženýr, vrací pro rok 2015 se svým týmem Moto Rapido Ducati, který získal rozšířenou podporu přímo z boloňské továrny a hlavního sponzora v podobě společnosti Lloyds British. Kuba tedy pojede v nových barvách a celý víkend tak bude takové menší preview pro příští sezonu.

Samozřejmě přejeme Kubovi, aby se s novým týmem dohodl na angažmá pro příští sezónu a ta byla lepší, než ta letošní a Kuba se konečně v tomto seriálu postavil ve své třetí sezóně v tomto seriálu na kýžené stupně vítězů.

Další články z rubriky:

   reklama

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2018 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o.