Ženy, které stojí za zády pilotů MotoGP: Nejen modelky, ale také mistryně světa

Jiří Mikšík 13.2.2016 zdroj: @Instagram

fotka

Sport je v životě Star MotoGP pochopitelně Nr. 1. Kdo ale chrání volná záda těchto hvězd mimo závodní dráhu?

Za každým úspěšným mužem stojí silná žena, říká jedno pravidlo. Dvoukoloví artisté v MotoGP jsou určitě bezpochyb úspěšní, jinak by nemohli závodit v královské kubatuře motocyklového sportu. Ale kdo jsou vlastně ty ženy za hvězdami MotoGP?

 

 

Valentino Rossi

Ve své 20leté kariéře nevynechal Valentino Rossi nic. Tedy ani známé obličeje žen, jako třeba krátké ´techtlemechte´ s Elisabettou Canalis. Ovšem už několik let je Rossi šťastný s Lindou Morselli. 27letá je hodně žádanou modelkou v Itálii, takže má hodně nabitý pracovní kalendář a proto není Morselli přítomna na všech závodech GP.

 

 

Jorge Lorenzo

Ve své autobiografii sice píše Jorge Lorenzo, že měl dosud pouze jednu pevnou přítelkyni - Evu. V rámci hodně velkých provátních změn, kdy se definitivně vymanil i z područí svého otce, bývalého manažera Amatriana a také třeba změnil své startovní číslo, se Lorenzo rozešel i s Evou. Nyní má novou přítelkyni, kterou poprvé ukázal při sezonním finále ve Valencii. Nuria Tomas je dcerou jednoho z největších španělských podnikatelů a také herečkou. Před Lorenzem byla dlouholetou přítelkyní fotbalisty Gerarda Piqueho.

 

 

Dani Pedrosa

Velmi málo je na veřejnosti vídána nějaká přítelkyně Daniho Pedrosy. Od roku 2004 měl Španěl za přítelkyni Yvette Amescuu, která ho také doprovázela k řadě závodů. Nyní má ale Pedrosa úplně novou známost, jak dokazuje tento Instagram, její jméno je zatím pro všechny tajemstvím.

 

 

Aleix Espargaro

Jedním z mála, který je už ženatý je tovární pilot Suzuki. 23. srpna 2014 se oženil Espargaro po osmi letech známosti se svou láskou z dětství, která se jmenuje Laura Montero. Dvojice se zná už ze základní školy, Montero je vystudovaná architektka, a doprovází Espargara skoro na všech závodech.

 

 

Pol Espargaro

Také Espargarův bratr Pol je už řadu let v pevných rukou. Už v době získání titulu mistra světa Moto2 byla přítelkyně Carlota Bertran blízko u něho. Stejně jako jeho starší bratr je i tento pár velmi často na sociálních sítích a projevuje se ke všech fanouškům velmi srdečně.

 

 

Cal Crutchlow

Pro Cala Crutchlowa zazvonil svatební zvonec v roce 2014. Angličan se oženil s přítelkyní Lucy začátkem ledna 2014. Ona sama závodně velmi dobře plavala - dokonce za reprezentaci - nyní doprovází Chrutchlowa na každém závodě, který je v kalendáři.

 

 

Andrea Dovizioso

Tovární jezdec Ducati je snad jediným otcem ve startovním poli královské kubatury. Se svou ex-přítelkyní Denisou má dceru jménem Sara. Nyní má jako přítelkyni jistou Alessandru Rossi, která není v paddocku vůbec neznámá. Před Doviziosem byla šest let přítelkyní Anthonyho Westa. Pouhé dva týdny po rozchodu s Denisou už Rossi byla přítelkyní Doviziosa.

 

 

Scott Redding

Po rozchodu s modelkou Penny Sturgess se Angličan velmi rychle seznámil se Sophií McGinn, která s ním velmi ráda jezdí na motocyklu, ale sama. Jejím druhem motocyklového sportu je ale Motocross. Kromě toho komentuje McGinn také live různé motocyklové závody ve Velké Británii.

 

 

Danilo Petrucci

Přítelkyně Danilo Petrucciho je na všech závodech. Irene Saderini totiž pracuje v boxové uličce pro tým ist für Sky. Ze začátku chtěli jít každý různým směrem, neboť ani se nechtěl vzdát svého privátního a pracovního místa. Nakonec se ale dali přece jen dohromady.

 

 

Eugene Laverty

Eugene Laverty si vzal za ženu začátkem minulého prosince svou dlouholetou přítelkyni jménem Pippa Morson. Dvojice se poznala 2005 při jednom závodě Bike-Show, kde Morson vystupovala jako modelka. Nyní doprovází svého muže při každém závodě a pomáhá mu v managementu jeho osoby, jeho PR a také fanclubu.

 

 

Maverick Vinales

Na rozdíl od svých kolegů se Maverick Vinales i soukromě orientoval do sportu. Jeho přítelkyní není žádná jiná, než Kiara Fontanesi, tedy několikanásobná mistryně světa v ženském Motocrossu. Lepšího tréninkového partnera už nemohl 21letý obrovský motocyklový talent určitě najít.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.