Motoshop Rimoto opět v novém!

motodenik.cz 9.5.2013

fotka

Téměř před rokem jsme vám představili nový přírůstek mezi motoshopy, firmu Rimoto s.r.o. v Třebíči na Račerovické 1141. Nyní přinášíme další horké novinky z tohoto největšího motoshopu na Vysočině.

Po vstupu do prodejny je ihned vidět kus „zimní práce“. Prodejní prostor je rozšířen na 850 m2, což z něj dělá největší motoshop na Moravě! Na této ploše najdete široký sortiment pro všechny motorkáře, bez rozdílu zaměření. Na své si přijdou jezdci na supersportech, chopperech i motokrosaři a závodníci.

Samozřejmostí je nabídka špičkových a nejodolnějších Čtyřkolek a side-by-side na světě značky POLARIS. Mezi skútry vybíráme ze všech cenových hladin. K dispozici je tradiční DERBI, stale se zlepšující SYM, BENELLI a KENTOYA . Stálicí v nabídce je kvalitní motooblečení REV´IT!, dále ROLEFF, MOTO ONE, THOR a spousty dalších známých světových značek…

Na ploše motoshopu Rimoto se nachází i servis všech značek, na kterém je možné dohodnout se kdykoliv i v mimopracovní době. Odservisovat je možné v podstatě jakoukoliv běžnou motorku.

Dále má Rimoto v nejbližší době rozšířit sortiment o značku Nitro scooters a Interphone. Nitro nabízí kvalitní benzínové a elektrické motorové koloběžky a Interphone zase jedny z nejprodávanějších interkomů všech dob…

Webové stránky www.rimoto.cz jsou neustále ve vývoji a nepřetržitě se na nich pracuje. Ale už nyní lze vybírat ze širokého e-shopového sortimentu za zajímavé ceny.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.