Soutěž iXS-sport.cz o batoh KRIENS

TZ www.iXS-Sport.cz 31.5.2013

fotka

Nevíte kam s věcmi na motorce? Soutěžte s iXS o skvělý batoh KRIENS v hodnotě 1899,- Kč a můžete ho mít zdarma! Více informací a nápověda na soutěžní otázku na: www.ixs-sport.cz/soutez.php

Venku začíná být "motokrásně", tak naleštěte své plechové krásky, krasavce a vyrazte na výlet. A na cestu je třeba vzít s sebou pár věcí, jenže kam s nimi? Nejlépe do krásného, plně funkčního batůžku KRIENS - "krovky" od iXS! "Krovka" jak jí tady říkáme, je stylový motorkářský batoh od iXS v černo-šedé barvě ve tvaru vosího úlu. Batoh KRIENS je vyroben z polyesteru 600D (to je voděodolný, antistatický, špatně hořlavý materiál).

Má vnitřní dělenou přepážku na notebook/dokumenty atp., integrovanou pláštěnku (kterou doporučujeme použít pouze při velmi silném dešti, protože batoh sám o sobě je voděodolný), takže vám dokumenty ani jiné cennosti po cestě nezvlhnou, kapsičky na bederním pásu se zapínáním na zipy, které jsou jištěny suchými zipy, vyměkčení zad, značkové reflexní pruhy firmy 3M Scotchlite™ - prostě švýcarská preciznost. Přehledné vnitřní vybavení batohu nabízí úchytky na tužky, kapsičku na mobilní telefon a praktickou karabinku na klíče. Vyztužený středový pruh na zádové straně batohu zabraňuje odření Vašeho skvělého iXS (popř. i jiného) oblečení.

S batohem KRIENS můžete v klidu vyrazit do města, na výlet, nebo jen tak, například do tělocvičny i bez Vašeho plechového miláčka, protože se svými rozměry 30 x 20 x 40 (cm) a obsahem 20 litrů pro vás bude dokonalým společníkem! Tak zkuste štěstí - cena tohoto batůžku KRIENS "krovky" je 1899,- Kč a pokud budete mít štěstí, tak ho máte zdarma. A ještě jedna dobrá informace - pokud vyhrajete a zároveň nás budete mít do ukončení kola (do 7. 7. 2013) na facebooku iXS jako přátelé, dostanete k výhře navíc kuklu FACE a kopu reklamních předmětů. Losování výherce bude veřejné a proběhne v pondělí, 8. 7. 2013 v 19:00 v showroomu iXS na adrese Plzeňská 521/41, Praha-Smíchov.

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.