All Bikers Rally v ČR

Filip Tichý, TZ All Bikers Rally 15.7.2016

fotka

Jezdi na motorce a vyhraj BMW! Unikátní navigační aplikace a poznávací soutěž pro všechny motorkáře a motorkářky All Bikers Rally byla právě spuštěna. Započala svůj druhý ročník na Slovensku a první ročník i v České republice.

Mobilní aplikace a soutěž All Bikers Rally se vám postará o příjemný a hodnotný doplňkový program při všech vašich cestách na motorce. A to po celé ČR a SR, kde bylo vybráno, ve spolupráci s odborným portálem www.turistika.cz, přes 1800 zajímavých, historických, kulturních a zábavních míst. Účelem soutěže je totiž kromě svobodné jízdy na motorce poznávat nepoznané, vzdělávat se, sdružovat a bavit se.

O co se jedná?

Aplikace funguje jako mapa, jako itinerář tvých cest, jako příruční encyklopedie a současně jako vstupenka do maximální soutěže o maximální ceny. Ty jen jezdíš a cestou poznáváš zajímavá místa, na které tě appka upozorňuje. Anebo si sám dopředu naplánuješ zajímavou trasu. Jak chceš. A pokud soutěžíš, při svých cestách sbíráš body za navštívená místa a máš tak možnost vyhrát skutečně skvělé ceny! Že soutěž All Bikers Rally není ledajaká, dokládá nebývalý zájem významných motocyklových firem hned od prvního ročníku, které soutěž napumpovaly skutečně nevídaně. Hlavní cenou je zbrusu nová motorka BMW G310R a další ceny v hodnotě přes 0,5 mil Kč!

Je to jednoduché

Zapojit se do soutěže All Bikers Rally je opravdu jednoduché. Stáhni si appku do svého mobilu (iPhone nebo Android), zaregistruj se na webu www.allbikersrally.cz, uhraď startovní poplatek a jezdi. Během chvilky jsi tak připraven vyrazit na parádní místa, sbírat body a mít velkou šanci vyhrát některou z mnoha hodnotných motorkářských cen. A když nechceš soutěžit? Zaregistruj se úplně stejně a appku používej zdarma. Žádný problém.

Soutěž

Body do soutěže se sbírají navštěvováním „Bodů zájmu“. Bod zájmu je něčím zajímavé nebo praktické místo - kostel, starobylá chalupa, posvátný strom, vodopád, muzeum, motorkářská hospoda, benzinka, atd. Každý Bod zájmu má svou soutěžní bodovou hodnotu. Každý Bod zájmu je v appce vyfocen, popsán zajímavými informacemi vč. přesné gps souřadnice. Jeden závod trvá 48 hodin, soutěžící si časomíru spouští v appce individuálně a končí po uplynutí 48 hodin. Čistá doba na možnost sbírat body je ale 24 hodin a to z důvodu tvojí bezpečnosti, abys vždy mezi 19 až 07 hodinou odpočíval. Jednotlivé 48 hodinové závody můžeš opakovat, kolikrát chceš a to až do 30. 10. 2016.

Do celkového pořadí se ti pak zapíše ten nejlepší závod.

Současně se body za všechny závody budou sčítat a další varianty soutěže pak umožní, že můžeš vyhrát hned několik cen najednou!

Jak vyhrát hlavní cenu – motorku BMW?

Díky našim zákonodárcům složitěji než na Slovensku, ale pořadatelé to vymysleli spravedlivě. Na závěrečném mejdanu v listopadu bude každý soutěžící mít možnost zúčastnit se dodatečného sportovně-kulturně-vědomostního víceboje, který spolu s nasčítanými body ze 48 hodinových závodů ukáže, kdo bude šťastný majitel nového stroje BMW a dalších parádních cen. A tak je to dobře, protože nebudou znevýhodněni už předem ti, co se nechtějí pouze bezhlavě honit za body v závodech, ale prokáží i všestrannou zdatnost a povědomost.

Závěrečná party

Ceny budou vysoutěžené a předané na závěrečné kulturně-sportovní party v listopadu. Všichni soutěžící budou o termínu informováni, informace budou samozřejmě na webu a na Facebooku.

A jak sebrat body i na Slovensku?

Jednoduše. První a poslední bod, aby byl závod platný, musí český soutěžící čeknout na území ČR, ale pak může sbírat slovenské body, jak se mu zachce.

Appka je i zdarma

Pokud nechceš soutěžit o parádní ceny, ani využívat nadstavbové funkce appky, je možné si jí po registraci na www.allbikersrally.cz stáhnout zdarma. Appka tě bude navigovat, dozvíš se informace o Bodech zájmu a můžeš jí využívat, jak budeš chtít. Jen nebudeš hrát o parádní ceny a některé funkce nebudeš moci využívat. Okořenit svou celoroční jízdu parádními cenami, z nichž hlavní je nová motorka a šance na výhru je v této soutěži díky množství cen milionkrát vyšší, než v loteriích, určitě stojí za to!

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.