Otestovali jsme nové Sportstery i H-D Flattrack

Jan Altner, foto: Jan Altner, H-D 2.5.2018

fotka

Víkend se stroji Harley-Davidson v Chorvatsku byl fantastický. Připomněl jsem si, jak skvěle se dá cestovat na glajdách, kolik dokáží nabídnout nejen pohodlí, ale současně i pohody a emocí. A zakroucené silničky do hor na nich chutnaly dokonale.

Největší novinkou ale byly nové Sportstery Iron a Forty-Eight. Jsou zábavný stroje a s novým motorem, o hodně divočejší než jsem čekal. Umí zkombinovat pocit lehkosti a maximálního prožitku díky odkryté konstrukci, ale současně ten správný dojem poctivého amerického železa. Plný redakční test přineseme za pár dní, zde máte malou ochutnávku.

V Chorvatsku jsme si mohli vyzkoušet, jak akční může HD být. Flattrack na upravených Streetech byla velká divočina a zvládnout tyhle rakety bez přední brzdy na uježděné hlíně je opravdový adrenalin!!! Trénoval nás osobně legendární Ruben Xaus a nezůstalo jen u trénování a následoval i vyřazovací turnaj.

Dostal jsem se do semifinále a Ruben mi na startu povídá - jeď hlavou a neblbni, uvědom si, že čtvrtý je nejlepší z looserů!!! Přestože jsem neudržel nervy na uzdě a šel do toho naplno, na skvělé kolegy z Polska jsem nestačil - takže jsem byl nejlepší... z looserů ;-) Každopádně fantastická zábava a obrovský zážitek za který HD děkuju!Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.