Nový Ducati Store v Praze s premiérou Streetfighter V4S

Filip Tichý, foto: Jan Altner 8.3.2020

fotka

Svatostánek italských dvouválců kousek od křižovatky Jižní spojky a Průmyslové si odbyl svoji premiéru. Nový showroom, velký a moderní servis a pořádné skladové zázemí přilákalo na slavnostní otevření ty nejvěrnější příznivce značky, pro které importér připravil i českou premiéru nádherně překoňovaného naháče Streetfighter V4S s výkonem 208 hp.

Velký showroom s dobrou dostupností i dostatkem parkovacíh míst umožní věnovat dostatek místa jednotlivým motocyklovým stylům. Jindřich Hudeček a Veronika Michlová za vedení pražského zastoupení Ducati na závěr akce mezi motorkáři vydražili tři grafiky Ducati a poslali na účet dětského domova celkem 45 tisíc korun.

Ducati se v posledních letech skvěle daří nejen ve segmentu sportovních motocyklů, ale také v retro-stylu řady Scrambler. Slavnostní otevření nového showroomu zahrnovalo nejen prezentaci nových prostor prodejny i velkého servisního zázemí, ale také řadu exkluzivních motocyklů.

Českou premiéru si zde odbyly novinky jako nádherně překoňovaný naháč Streetfighter V4S, přímo odvozený od superbiku Panigale V4. Naháče obvykle mají nižší výkon než jejich superbikové vzory, ovšem tady bylo na čem stavět a snížení výkonu je jen nepatrné a finální hodnota je neuvěřitelných 208 koní.

Druhou italskou kráskou je nová verze Scrambler 1100 s označením PRO, který pro rok 2020 nabízí jinak řešené výfuky, obměněné komponenty i zajímavé barvy.Otevření pražského showroomu zpestřily i unikátní sportovní speciály Ducati, hvězdou byl superbike Marca Melandriho z Mistrovství světa Superbiků WSBK 2018.

Další superbike, který ještě před pár lety vodil za řídítky legendární Troy Baylis. Aby celá akce nebyla jen tak „na sucho“, mohli si pozvaní hosté vyzkoušet mototrenažér Lukáše Peška.

Další články z rubriky:Videa

Instagram
Motodenik.cz

© 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.