Gladiator Games – Nová fotogalerie

Roman Kalkus, foto: Radek Lavička 28.11.2010

fotka

Na jedenáctých gladiátorských hrách se představili i nejlepší FMX jezdci současnosti Dany Torres a vládce posledních dvou ročníků Red Bull X-Fighters Nate Adams, zvaný Ničitel. Nebojte se Nate není žádný Ničitel Conan, ale jezdec, který chce vyhrávat, a pár soupeřům „zničil“ ambinace na úspěch.

Natovy skoky jsou precizně přesné a ne nadarmo vyhrál nespočet soutěží. V Praze se poprvé představil před pěti lety a už tehdy dával neuvěřitelný triky do salta. Nate zkrátka patří k Freestyle motokrosu jako Růžičková k Slunce, senu. Neustále piluje a zdokonaluje svoje triky. Kochá se v městečku u San Diega a dává největší „prasárny“ do svého velké bazénu molitanu.

Pražským fanouškům ukázal Backflip Lazy boy, ale ten největší arzenál si nechal na souboj s malinkým Španělem Torresem. Souboj „na krev“ tváří v tvář a, světe div se, Nate Adams netočí obyčejné salto, ale otočku o 360, kterou Česká republika viděla poprvé. Výborná záležitost, kterou ještě okořenil Ničitel o Nac Nac (obě nohy má na jednu stranu). Bláhově jsem si myslel, že tahle jízda musí na Torrese stačit, ale D.T. Torres předvedl hodně čistou jízdu a jezdci zvolili králem právě jeho v poměru 8:2. Dobrá práce, Dany, a ty Nate nesmutni, na X-Fighters 2011 mu to znovu nandáš.

r>

Další články z rubriky:

  

  Videa

  Instagram

  
  

  Motodenik.cz

  © 2010-2019 motodenik.cz, Pointera Solutions s.r.o., supported by AmbitionPro, s.r.o.